fbpx

Oferta coachingu

Coaching

Coaching to metoda osobistego i zawodowego doskonalenia, która opiera się na założeniu, że wszystko czego potrzebujemy do osiągnięcia życiowych celów, już mamy – tylko – trzeba nauczyć się te zasoby wykorzystywać.

Coaching to metoda pracy, która pozwala na rozpoznanie własnego potencjału i wykorzystanie go. Podczas procesu coachingowego wydeptuje się ścieżkę do własnych talentów, możliwości, umiejętności, o których nawet nie mieliśmy pojęcia.

Jednak co jest istotne, to fakt, że coaching nie jest ani doradztwem ani psychoterapią.
Coaching nie sięga do przeszłości, nie analizuje tego, co się zdarzyło. Natomiast skupia się na chwili obecnej i na przyszłości. Coaching pomaga zmienić sposób spostrzegania świata i to, co nam się przydarza. Niestety, nie zawsze mamy wpływ na przebieg wydarzeń, ale zawsze możemy zmienić swój odbiór rzeczywistości. Nowe spojrzenie może nam pozwolić przeskoczyć ze świata problemów do świata rozwiązań.

Dlaczego warto skorzystać z coachingu? Rozwiązanie znajdziesz udzielając odpowiedzi na poniższe pytania:
• Czy wiesz, co jest dla ciebie ważne, najważniejsze, jakie są twoje priorytety?
• Czy wiesz, gdzie chciałbyś w przyszłości uczyć się, pracować, mieszkać?
• Czy wiesz, jak zarządzać czasem aby Ci go ciągle nie brakowało?
• Czy wiesz, jakie są twoje mocne strony, jaki tkwi w tobie potencjał?
• Czy wiesz, jaki zawód pozwoli Ci osiągnąć stabilizację finansową i zaspokoić twoje indywidualne potrzeby?
• Czy wiesz, jak utrzymywać dobre relacje z innymi ludźmi (rodzeństwo, rodzice, przyjaciele, znajomi,itp)?
• Czy wiesz, jak zrealizować swoje plany, marzenia?

Jeżeli odpowiedzi Cię nie satysfakcjonują, to potrzebujesz coachingu!

Więc jeżeli, chcesz odkryć swój własny potencjał, poznać swoje mocne strony, nauczyć się pokonywać bariery i świadomie podejmować decyzje dotyczące własnego życia a także właściwie pokierować swoją ścieżką kariery zawodowej – to coaching jest tym właśnie narzędziem, po które powinieneś sięgnąć już dziś!

Oferujemy Państwu zatem doskonalenie osobowości przez naszych akredytowanych coachów (ACC ICF), którzy realizują proces coachingowy zgodnie z Kodeksem etycznym ICF.

Obszary realizacji coachingu

Life Coaching – to obszar życia osobistego klienta, choć podczas sesji mogą być poruszane cele zawodowe. Pomaga między innymi w znalezieniu równowagi między wymaganiami stawianymi w pracy a potrzebami rodziny. Pozawala ustalić życiowe priorytety.

Buisness Coaching – w obszarze korporacji i biznesu związany z tematyką zawodową, z przebiegiem pracy, realizacją celów firmy.

Executive coaching – przeznaczony dla kluczowych osób w firmie, skierowany jest przede wszystkim do kadry zarządzającej. Prowadzi się go w celu polepszenia sposobu podejmowania decyzji strategicznych i zdolności przywódczych. Jest procesem rozwoju kompetencji menadżerskich, rozszerza perspektywę dotychczasowych sposobów zarządzania.

Kontakt bezpośredni do coachów:
Elżbieta Nell Chojnowska – akredytowany coach ACC ICF – tel 697709556

Przemysław Chojnowski – akredytowany coach ACC ICF – tel 535895551

Spektrum – szkolenia i doradztwo proponuje również szkolenia z zakresu coachingu

Więcej o ofercie coachingu na www.coaching.spektrum-szkolenia.pl (link do strony – kliknij w  logo poniżej)

Szukaj