Podatek dochodowy od osób prawnych

Termin i miejsce szkolenia:

Termin do uzgodnienia, godzina: 9:00 – 15:00

Cel:

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z regułami podatku dochodowego z uwzględnieniem ostatnich nowelizacji. Szkolenie oparte jest o liczne praktyczne przykłady, a wykładowca omawia zagadnienia podatku VAT w sposób możliwie najbardziej jasny, czytelny i przystępny.

 

 

Prowadzący:

Trener z wieloletnim doświadczeniem z zakresu przepisów podatkowych. Zajmuje się kontrolą podatkową przedsiębiorców w zakresie podatków dochodowych i podatku VAT. Prowadzi wykłady z zakresu podatków dochodowych i ordynacji podatkowej, oraz w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego.

Formularz zgłoszenia

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą pozycją naszej oferty lub macie dodatkowe pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy również do dyspozycji pod numerem telefonu 535 895 551.

Dane uczestnika (ów) szkolenia:

Imię i nazwisko uczestnika szkolenia (wymagane)

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Telefon kontaktowy

e-mail (wymagane)

Dane dotyczące płatnika:

Pełna nazwa firmy

Adres firmy

Kod, miejscowość

NIP

Oświadczamy, że jesteśmy upoważnieni do otrzymywania faktur VAT. Upoważniamy Spektrum szkolenia * doradztwo * coaching do wystawienia faktury VAT bez naszego podpisu.
 Tak Nie

Jeżeli masz dodatkowe pytania, wypełnij poniższe pole:

(wymagane) Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spektrum Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Przemysław Chojnowski z siedzibą w 75-256 Koszalin ul. Jantarowa 26 w celu wystawienia faktury oraz dla realizacji szkolenia. Dane te nie zostaną wykorzystane dla innych celów, ani też nie będą przekazywane osobom trzecim, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /t.j Dz.U. z 2016 poz.992/. Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

 


Szukaj