fbpx

Spotkanie dla przedsiębiorców – ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych z roku na rok jest coraz ważniejszym elementem funkcjonowania środowiska biznesu. Zbieramy dane naszych klientów, analizujemy je, profilujemy usługi… Ze względu na konkretne regulacje obowiązujące w Unii Europejskiej oraz planowane na 2012 rok zmiany również polscy przedsiębiorcy potrzebują rzetelnej wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych, zarówno dla dobra swoich klientów jak i swoich firm, by w sytuacji kontroli spełniać wszelkie warunki.

W związku z tym z okazji zbliżającego się Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych zapraszamy koszalińskie firmy na spotkanie ze specjalistami z zakresu ochrony danych osobowych organizowane przez Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości oraz Spektrum – szkolenia i doradztwo . Spotkanie będzie miało formułę otwartą, po spotkaniu możliwe indywidualne konsultacje ze specjalistami. Spotkanie poprowadzą specjaliści firmy Spektrum: Pani Elżbieta Chojnowska i Pan Przemysław Chojnowski

Spotkanie odbędzie się 27 stycznia 2012 (piątek) w godzinach 13.00 – 15.00 w sali konferencyjnej 109 w siedzibie Fundacji Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości (były NBP) przy ul. Zwycięstwa 42.

Szukaj