Delegowanie – czyli sztuka dzielenia władzy

Szybkie opanowanie sztuki rozdzielania obowiązków daje skuteczne efekty prowadzenia firmy oraz co równie ważne wygospodarowanie czasu dla siebie. Dlatego tak ważne staje się mądre zarządzanie poprzez stopniowe i skuteczne przekazywanie władzy i zadań podwładnym. Delegowanie zadań to właśnie sztuka przekazywania innym pracy tak, aby zharmonizować obowiązki, uprawnienia i odpowiedzialność.

Jeśli więc jesteś szefem, który wszystko chciałby robić sam (albo to właśnie robi) – począwszy od planowania strategii firmy, na zakupie długopisów kończąc – to  szkolenie jest właśnie dedykowane Tobie.

Korzyści nauczenia się sztuki delegowania obowiązków to:

  • Oszczędność czasu
  • Usprawnienie podejmowania decyzji
  • Umożliwienie rozwoju pracowników
  • Zaangażowanie pracowników
  • Polepszanie relacji menedżer-pracownik,

oraz  zrezygnowanie ze stosowania zwrotów: „nikt tego nie zrobi lepiej niż ja”,  „ja to zrobię najszybciej i najsprawniej”, „moi podwładni na pewno o czymś zapomną”- na korzyść zaufania swoim pracownikom!

W toku szkolenia pokażemy Ci krok po kroku, jak delegować uprawnienia, czyli: Co? Kto? Dlaczego? Jak? I kiedy? Wszystkie te działania pokażemy Ci w sposób warsztatowy, który będziesz mógł od razu zastosować w swojej firmie.

Formularz zgłoszenia

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą pozycją naszej oferty lub macie dodatkowe pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy również do dyspozycji pod numerem telefonu 535 895 551.

Dane uczestnika (ów) szkolenia:

Imię i nazwisko uczestnika szkolenia (wymagane)

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Telefon kontaktowy

e-mail (wymagane)

Dane dotyczące płatnika:

Pełna nazwa firmy

Adres firmy

Kod, miejscowość

NIP

Oświadczamy, że jesteśmy upoważnieni do otrzymywania faktur VAT. Upoważniamy Spektrum szkolenia * doradztwo * coaching do wystawienia faktury VAT bez naszego podpisu.
 Tak Nie

Jeżeli masz dodatkowe pytania, wypełnij poniższe pole:

(wymagane) Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spektrum Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Przemysław Chojnowski z siedzibą w 75-256 Koszalin ul. Jantarowa 26 w celu wystawienia faktury oraz dla realizacji szkolenia. Dane te nie zostaną wykorzystane dla innych celów, ani też nie będą przekazywane osobom trzecim, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /t.j Dz.U. z 2016 poz.992/. Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Szukaj