Coachingowy styl zarządzania – menedżer jako coach


Termin i miejsce szkolenia:

siedziba Spektrum szkolenia*doradztwo*coaching ul Jantarowa 26 Koszalin

Zapraszamy na szkolenie, na którym dowiesz się o coraz bardziej popularnym stylu zarządzania, jakim jest coachingowy styl zarządzania.

Celem szkolenia jest pokazanie metody coachingu oraz technik i sposobów jej wykorzystania
w codziennej pracy menedżera, w takim wymiarze, aby proces kierowania uczynić łatwiejszym
a komunikację z pracownikiem efektywniejszą i przyjemniejszą.

W coachingowym stylu zarządzania chodzi o to, aby budować większe zaangażowanie, aktywność, skupienie na rozwiązaniach oraz wzmacniać komunikację. Z perspektywy firmy chodzi przede wszystkim o to, aby ludzie identyfikowali się z firmą, żeby byli współodpowiedzialni za jej losy oraz aby ich działanie przekładało się na jasny zysk. W jaki sposób, jakimi metodami zbudować poczucie wspólnoty w firmie, jak zaangażować pracowników do tworzenia przyszłości firmy, jak ukierunkować na cel i rezultat ale także i na zmianę? Odpowiedzi, na te i inne pytania jako menedżer znajdziesz uczestnicząc w naszym szkoleniu.

Uczestnicząc w szkoleniu dowiesz się, czym jest a czym nie jest coaching. Zaprezentujemy Ci specyfikę wykorzystania coachingu w organizacji. Poznasz, czym charakteryzuje się coaching, w jakich sytuacjach zawodowych może być śmiało stosowany oraz w jaki sposób może zwiększyć efektywność podległych pracowników. Pokażemy Ci jeden z modeli prowadzenia sesji coachingowej – model GROW, który z powodzeniem może być wykorzystany w firmie przez menedżera, a jeśli tylko zechcesz to pod okiem trenera sam osobiście wypróbujesz ten model. Udział w szkoleniu, poza tym, umożliwi Ci zrozumienie swoich typowych relacji w sytuacjach społecznych i pracowniczych oraz pozwoli Ci nauczyć się efektywniejszej komunikacji, która jest kluczową kompetencją w pracy menedżera.

Więc, jeśli chcesz:

  • pozyskać nową umiejętność skutecznego rozwoju pracowników
  • nauczyć się wspierać rozwój pracowników poprzez coachingowy styl zarządzania
  • poznać narzędzia i techniki coachingowe
  • wykorzystać coaching do rozwoju własnej inteligencji emocjonalnej -EQ

to zapraszamy Cię na najbliższe szkolenie, które poprowadzi nasz doświadczony trener i coach, który zaprezentuje warsztat jak poprowadzić rozmowę coachingową a poza tym stosując moderacje,  scenki, ćwiczenia grupowe i indywidualne nauczy Cię, jak wykorzystać coachingowy styl zarządzania w celu budowania zespołu w klimacie współpracy i sukcesu.

Prowadzący: Przemysław Chojnowski akredytowany coach ACC ICF

Trener specjalizujący  się w osobistym i zawodowym rozwoju, prowadzi warsztaty oraz  coaching w zakresie umiejętności menedżerskich, efektywności osobistej, pracy zespołowej, poszukiwania równowagi  życiowej oraz szczęścia J  Uczestnik wielu szkoleń oraz warsztatów dla  trenerów i coachów, w 2012 roku otrzymał akredytację coachingową (ACC) wydaną przez International Coach Federation.  W swoich warsztatach i coachingu opera się na doświadczeniu zdobytym w 20-letniej praktyce kierowniczej.

Formularz zgłoszenia

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą pozycją naszej oferty lub macie dodatkowe pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy również do dyspozycji pod numerem telefonu 535 895 551.

Dane uczestnika (ów) szkolenia:

Imię i nazwisko uczestnika szkolenia (wymagane)

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Telefon kontaktowy

e-mail (wymagane)

Dane dotyczące płatnika:

Pełna nazwa firmy

Adres firmy

Kod, miejscowość

NIP

Oświadczamy, że jesteśmy upoważnieni do otrzymywania faktur VAT. Upoważniamy Spektrum szkolenia * doradztwo * coaching do wystawienia faktury VAT bez naszego podpisu.
 Tak Nie

Jeżeli masz dodatkowe pytania, wypełnij poniższe pole:

(wymagane) Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spektrum Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Przemysław Chojnowski z siedzibą w 75-256 Koszalin ul. Jantarowa 26 w celu wystawienia faktury oraz dla realizacji szkolenia. Dane te nie zostaną wykorzystane dla innych celów, ani też nie będą przekazywane osobom trzecim, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /t.j Dz.U. z 2016 poz.992/. Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Szukaj