fbpx

Coachingowy styl zarządzania – menedżer jako coach


Termin i miejsce szkolenia:

siedziba Spektrum szkolenia*doradztwo*coaching ul Jantarowa 26 Koszalin

Zapraszamy na szkolenie, na którym dowiesz się o coraz bardziej popularnym stylu zarządzania, jakim jest coachingowy styl zarządzania.

Celem szkolenia jest pokazanie metody coachingu oraz technik i sposobów jej wykorzystania
w codziennej pracy menedżera, w takim wymiarze, aby proces kierowania uczynić łatwiejszym
a komunikację z pracownikiem efektywniejszą i przyjemniejszą.

W coachingowym stylu zarządzania chodzi o to, aby budować większe zaangażowanie, aktywność, skupienie na rozwiązaniach oraz wzmacniać komunikację. Z perspektywy firmy chodzi przede wszystkim o to, aby ludzie identyfikowali się z firmą, żeby byli współodpowiedzialni za jej losy oraz aby ich działanie przekładało się na jasny zysk. W jaki sposób, jakimi metodami zbudować poczucie wspólnoty w firmie, jak zaangażować pracowników do tworzenia przyszłości firmy, jak ukierunkować na cel i rezultat ale także i na zmianę? Odpowiedzi, na te i inne pytania jako menedżer znajdziesz uczestnicząc w naszym szkoleniu.

Uczestnicząc w szkoleniu dowiesz się, czym jest a czym nie jest coaching. Zaprezentujemy Ci specyfikę wykorzystania coachingu w organizacji. Poznasz, czym charakteryzuje się coaching, w jakich sytuacjach zawodowych może być śmiało stosowany oraz w jaki sposób może zwiększyć efektywność podległych pracowników. Pokażemy Ci jeden z modeli prowadzenia sesji coachingowej – model GROW, który z powodzeniem może być wykorzystany w firmie przez menedżera, a jeśli tylko zechcesz to pod okiem trenera sam osobiście wypróbujesz ten model. Udział w szkoleniu, poza tym, umożliwi Ci zrozumienie swoich typowych relacji w sytuacjach społecznych i pracowniczych oraz pozwoli Ci nauczyć się efektywniejszej komunikacji, która jest kluczową kompetencją w pracy menedżera.

Więc, jeśli chcesz:

  • pozyskać nową umiejętność skutecznego rozwoju pracowników
  • nauczyć się wspierać rozwój pracowników poprzez coachingowy styl zarządzania
  • poznać narzędzia i techniki coachingowe
  • wykorzystać coaching do rozwoju własnej inteligencji emocjonalnej -EQ

to zapraszamy Cię na najbliższe szkolenie, które poprowadzi nasz doświadczony trener i coach, który zaprezentuje warsztat jak poprowadzić rozmowę coachingową a poza tym stosując moderacje,  scenki, ćwiczenia grupowe i indywidualne nauczy Cię, jak wykorzystać coachingowy styl zarządzania w celu budowania zespołu w klimacie współpracy i sukcesu.

Prowadzący: Przemysław Chojnowski akredytowany coach ACC ICF

Trener specjalizujący  się w osobistym i zawodowym rozwoju, prowadzi warsztaty oraz  coaching w zakresie umiejętności menedżerskich, efektywności osobistej, pracy zespołowej, poszukiwania równowagi  życiowej oraz szczęścia J  Uczestnik wielu szkoleń oraz warsztatów dla  trenerów i coachów, w 2012 roku otrzymał akredytację coachingową (ACC) wydaną przez International Coach Federation.  W swoich warsztatach i coachingu opera się na doświadczeniu zdobytym w 20-letniej praktyce kierowniczej.

Formularz zgłoszenia

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą pozycją naszej oferty lub macie dodatkowe pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy również do dyspozycji pod numerem telefonu 535 895 551.

Dane uczestnika (ów) szkolenia:

Imię i nazwisko uczestnika szkolenia (wymagane)

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Imię i nazwisko kolejnego uczestnika szkolenia

Telefon kontaktowy

e-mail (wymagane)

Dane dotyczące płatnika:

Pełna nazwa firmy

Adres firmy

Kod, miejscowość

NIP

Oświadczamy, że jesteśmy upoważnieni do otrzymywania faktur VAT. Upoważniamy Spektrum szkolenia * doradztwo * coaching do wystawienia faktury VAT bez naszego podpisu.
TakNie

Jeżeli masz dodatkowe pytania, wypełnij poniższe pole:

Szanowna Pani / Szanowny Panie
Spektrum Centrum szkoleń i Rozwoju Kadr przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji szkolenia.
Administratorem Danych jest: Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Przemysław Chojnowski ul Jantarowa 26 75-256 Koszalin
Pani/Pana dane mogą być przekazywane jedynie podmiotom mającym podstawę prawną otrzymania takich informacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust 1 lit b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. realizacja umowy szkoleniowej oraz wszelkich działań związanych z realizacją tego celu. Dane osobowe mogą być przetwarzane do 6 lat po zakończeniu szkolenia. Okres ten może zostać przedłużony do czasu, upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed takimi roszczeniami.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do tych danych, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Pani/Pana dane nie będą podlegały automatyzacji podejmowania decyzji oraz nie będą profilowane, a także nie są przekazywane do państw trzecich.
W sprawach dotyczących Państwa danych można się kontaktować na adres e-mail - biuro@spektrum-szkolenia.pl

Szukaj