fbpx

WARSZTAT MENEDŻERSKI – „O MOTYWACJI W KOLORACH FRIS-a”

 

festiwal-fris-frisletter

WARSZTAT MENEDŻERSKI – „O MOTYWACJI W KOLORACH FRIS-a”

Podczas warsztatu dowiesz się m.in.:

  • jak motywować członków zespołu wykorzystując wachlarz bodźców motywacyjnych,
  • jaki jest Twój Indywidualny mechanizm motywacji (motywacyjne DNA) i jak współgra z Twoim stylem myślenia i działania.

Dla wielu menedżerów odpowiednie zmotywowanie podwładnych do realizacji stawianych im zadań stanowi duże wyzwanie, dlatego pokażemy Ci zasady efektywnego motywowania swoich podwładnych w korelacji z ich stylem myślenia według modelu FRIS (FAKTY-RELACJE-IDEE-STRUKTURY).

Godz. 13.00-15.00

SPEKTRUM – ul. Mieszka I 30, Koszalin

Zapisy na warsztaty: dagmara.podraza@gmail.com z dopiskiem Festiwal FRIS + Imię i Nazwisko lub
telefonicznie 733-278-182

Cena : 30 zł na konto: 13114020040000360276359334 z dopiskiem Festiwal FRIS + Imię i Nazwisko

Prowadzące:

Elżbieta Nell Chojnowska – Właścicielka firmy SPEKTRUM – szkolenia*doradztwo*coaching  (Partner FRIS)

Certyfikowany i dyplomowany coach, doświadczona trenerka z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich oraz autorka wielu programów szkoleniowych z zakresu zarządzania potencjałem ludzkim. Specjalizuje się w coachingu z zakresu rozwoju osobistego oraz job coachingu i coachingu kariery wydobywając z klientów tkwiący w nich potencjał. Na co dzień współpracuje z lokalnymi ośrodkami edukacyjnymi jako trener z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w tym tematyki motywacji, zarządzania sobą w czasie i przez cele, przywództwa, pracy zespołowej, komunikacji interpersonalnej czy coachingowego stylu zarządzania.

Zrzeszona jako przedsiębiorca w Północnej Izbie Gospodarczej oraz członkini Konwentu Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej.

 

Dagmara Podraza-Olech

Jestem coachem, tutorem i certyfikowanym trenerem metodologii FRIS współpracującym z firmą Spektrum – szkolenia*doradztwo*coaching.  Swoje kompetencje zawodowe i wykształcenie rozwijam dwutorowo jako uczestniczka szkoleń związanych z tematyką bezpieczeństwa informacji, m.in. w ABW oraz WSPol jak również w kompetencjach rozwoju osobistego. Specjalizuję się w coachingu z zakresu rozwoju osobistego wydobywając z klientów tkwiący w nich potencjał. Posiadam doświadczenie kierownicze w zakresie kierowania zespołem w organizacji niedochodowej wprowadzając coachingowi styl zarządzania. Prywatnie – jestem zaangażowana w działalność społeczną na rzecz edukacji oraz pomoc uczniom i absolwentom szkół w Koszalinie.

FRIS jest logiczny, spójny i konkretny – taki Analityczny 😉 i doskonale współgra z hasłem: „Nikogo nie zgubić, każdego rozwinąć”.

 

 

 

Szukaj